Чи варто втрачати тепло, створене в каміні? Якщо ви хочете, щоб ваш домашній камін був не тільки красивою прикрасою, але і дарував відчутне тепло, перше, про що ви повинні турбуватися при виборі каміна - це камінна топка.

Саме топка для камінів є тією функціональною частиною, яка відповідає за обігрів житлових кімнат. Ось чому її вибір такий важливий. Останнім часом особливо популярні стали електричні топки для камінів. Здебільшого через їх компактність і рівноцінну потужність в порівнянні з іншими видами топок.

Що потрібно знати, вибираючи електричний камін і топку до нього?

Сьогоднішній ринок пропонує 4 основних види електричних камінів і топок до них:

- електрокаміни з порталом, які приставляються впритул до стіни;

- каміни, які ставляться окремо;

- електричні топки для камінів, які монтуються в стіну;

- камінні корзини.

За технічними характеристиками вони практично не поступаються один одному, тому ви можете вибирати електрокамін, виходячи зі своїх особистих смакових уподобань. Головне, щоб забарвлення порталу каміна не виглядало надто яскравим або навпаки тьмяним на тлі загального інтер'єру.

Другий важливий момент - це функціональні можливості камінної топки. Багато сучасних моделей  оснащені додатковими корисними функціями. Ми рекомендуємо вам електричні каміни ClassicFlame. Ця марка давно визнана кращою у всьому світі завдяки практичності та естетичному зовнішньому вигляду. Всі топки мають функції дистанційного керування, автоматичного налаштування необхідної температури, налаштування виду полум'я, а також світлових і звукових ефектів. Більш докладно з продукцією ви можете познайомитися, переглянувши відеоролик:

 

Де купити електричний камін ClassicFlame?

Ми є офіційними представниками торгової марки ClassicFlame в Україні. У нашому асортименті присутні як електричні топки для камінів, так і повноцінні укомплектовані електрокаміни. Якість та безпека продукції підтверджена безліччю сертифікатів. Гарантія виробника на всі моделі - 12 місяців. Фахівці допоможуть вам підібрати модель з оптимальними для вашого будинку технічними характеристиками. Ціни вас приємно здивують. Приходьте, ми впевнені - ви залишитеся задоволені.