Електричні каміни ClassicFlame давно вже визнані у всьому світі як еталон якості і надійності. Кількість вдячних користувачів зростає з кожним роком. Це й не дивно, адже крім чудової якості та стильного дизайну, вони відрізняються довговічністю, безпекою і простотою в експлуатації.

Такий камін можна встановлювати практично в кожному куточку будинку. Виняток становлять тільки кімнати з дуже високою вологістю, але навряд чи знайдеться дуже багато ентузіастів, які захочуть поставити такий камін, наприклад,
у ванній.

Не варто забувати, що електричний камін - це в першу чергу опалювальне обладнання. Так, залежно від потужності він може легко обігріти простору вітальню. А вбудовані функції економії енергії дозволять вам самостійно регулювати режими роботи обладнання. Максимальне споживання електроенергії в стандартних моделях електрокамінів не перевищує 2 кВт. Стільки ж електрики йде на забезпечення роботи звичайної праски або мікрохвильовки.

Всі моделі електричних камінів Classic Flame мають малу вагу. Вони досить мобільний, що безсумнівно корисно при переїзді або ремонті квартири чи приватного будинку. Адже він може працювати практично скрізь, де є звичайна розетка.

Каміни ClassicFlame - краса і практичність в одному флаконі

Не варто забувати, що електрокамін від звичайного обігрівача відрізняє презентабельний зовнішній вигляд. Камінні портали - це гордість компанії. Саме вони завоювали безліч міжнародних нагород і так полюбилися покупцям. Електрокаміни ClassicFlame можуть мати будь-яку форму, що допомагає підібрати виріб, який ідеально підійде до інтер'єру кімнати. Удвічі приємніше, що камінні портали можна легко замінити, якщо раптом ви зважитеся на капітальний ремонт свого житла чи переїзд.

Що такого особливого в електричних камінах ClassicFlame?

Американський виробник подбав, аби ви повністю забули про те, що перед вами - не справжній камін. Саме тому електричні каміни оснащені такими функціями:
- повна імітація палаючого дров'яного каміна;
- сучасна світлодіодна технологія, що створює ефект живого вогню, а також повільно тліючого вугілля;
- двохваріантна підсвітка каміна: тіні і "вогню";
- можливість окремо керувати цими функціями.

Збираємо електрокамін ClassicFlame своїми руками

Ще одним плюсом камінів даної торгової марки є те, що їх можна легко зібрати навіть у домашніх умовах, не викликаючи майстра.

Портал класичного каміна складається з 7 великих вузлів: підставка, кришка, дві бічні панелі, три фасадні. Для складання знадобиться велика хрестова викрутка і 1-2 години часу. Всі деталі мають маркування літерами на тильній стороні. В інструкції є покроковий опис збору деталей. Більш детально процес складання електрокаміну можна переглянути на відеоролику:Якщо у вас з'явилося бажання придбати камін ClassicFlame, ми з радістю допоможемо вам у цьому. Достатньо лише оформити замовлення на цій інтернет-сторінці в розділі Товари або зателефонувати за тел: +38 (050) 629-17-00. З нетерпінням чекаємо на ваші замовлення.