Ті, хто хоч раз мав справу із справжнім каміном, знає, що його розтоплення не обійдеться без кіптяви, в'їдливого диму і запаху гарі. Крім того, класичний камін не буде горіти без дров чи вугілля, а це означає, що вам потрібно буде заздалегідь подбати про те, щоб вони були в достатній кількості. Не кажучи вже про те, що камін для квартири - це річ не реальна. Що ж робити тим, хто мріє проводити тихі міські вечори біля каміна? Вихід є! Електричні каміни! Основою електрокаміну є електрична топка, для роботи якої потрібен тільки постійний струм в домашній мережі.

Визнаними в усьому світі є електричні топки для камінів ClassicFlame. Вони оснащені сучасною обігрівальною системою, системою імітації полум'я, дистанційним управлінням. Різноманітні форми камінів, у тому числі кутові, добре впишуться в будь-який інтер'єр і створять неповторний стиль Вашого будинку.

Чому варто вибирати електричні топки для камінів ClassicFlame?

За допомогою однієї топки ClassicFlame можна обігріти кімнату середніх розмірів. Сучасні системи економії електроенергії дозволяють підняти температуру повітря в кімнаті в середньому на 10-15 градусів. При цьому не витрачаючи накопичену енергію і тепло даремно, так як було б це зі звичайним каміном.

Всі моделі камінних топок мають автоматичне включення функції таймера, що дозволяє встановити таймер від 30 хвилин до 9 годин. Ви можете встановити таймер, і електрокамін вимкнеться після того, як заданий цикл буде завершений. Функція таймера знижує ризик виникнення пожеж у зв'язку з перегрівом електроніки. Поверхня скла електричної топки завжди залишається холодною незалежно від того, яку температуру ви задали. Незначне підвищення температури відбувається лише у верхній частині топки, там де відбувається подача теплого повітря в кімнату. Тому ви можете не турбуватися про те, що хтось із ваших рідних може випадково обпектися.

Каміни можуть також працювати, не виділяючи тепло. Ви зможете насолоджуватись ніжним мерехтінням вогню протягом всього року. Реалістичність горіння полін забезпечується сучасними LED технологіями, що імітують полум'я.

Де придбати електричні камінні топки ClassicFlame?

Хочете замовити електричний камін ClassicFlame? Немає поблем. Ми є офіційними представниками компанії Twin-Star International та її торгової марки ClassicFlame. Ми реалізуємо як електричні топки для камінів, портали, так і повністю укомплектовані електричні каміни. Безліч стилів і форм камінних порталів дозволить вам підібрати саме той, який ідеально впишеться в загальну концепцію інтер'єру. Доставка здійснюється на території всієї України. З питань купівлі електрокамінів, телефонуйте за вказаними номерами телефонів, розміщених в розділі Контакти.