Можна довго сперечатися про неправдоподібний вигляд електрокамінів. Але насправді класичний камін, що працює на вугіллі та дровах, можуть собі дозволити тільки одиниці. У той час як кутовий електрокамін можна розмістити навіть в квартирі з малою квадратною площею. Він займає мінімум місця, зате здатний задати тон всьому інтер'єру приміщення.

Сучасні виробники надають можливість додати кутовий камін в інтер'єр будь-якого стилю від класики до ультрасучасного хай-тека. Втім деякі деталі обстановки варто продумати заздалегідь для того, щоб електрокамін став родзинкою кімнати, а не безглуздою річчю, за яку весь час "чіпляєшся поглядом". Отже, розглянемо основні стилі інтер'єру, в яких може бути обставлена камінна кімната.

Стара добра класика...

Кімната в м'яких теплих тонах. Вишукана ліпнина, витончені гіпсові консолі і розетки. У таких випадках портал електрокаміну і загальний стиль кімнати повинні бути нерозривні. Сюди відмінно підійдуть моделі з облицюванням з дерева, натурального каменю цегли, гіпсу. Не зайвими будуть ненав'язливі візерунки і різьблення на порталі каміна. Також можна обігравати оформлення камінних решіток, використовуючи різноманітну ковку - грубу рустикальну або витончену, в дусі ар-нуво.

Грубий, але благородний стиль рустик

Даному интер'єрному стилю притаманна деяка грубість, простота і добротність. У образі цих камінів гармонійно поєднуються грубі і необроблені поверхні, які можуть бути як рівними, так і покритими візерунком, мати скляні або керамічні вставки. Для облицювання камінів в стилі рустик часто використовують туф, піщаник, доломіт, мармур та інші матеріали. Такі каміни ідеально підійдуть для столових, кухонь. Вони нададуть цим приміщенням ноток затишку і істинно домашньої атмосфери.

Істинно народний стиль - кантрі

Портали електрокамінів в стилі кантрі мають певну схожість з національною російською піччю. Вигадливі орнаменти і розписи надають електрокамінам своєрідний шарм і створюють навколо себе атмосферу невимушеності і душевності. В облицюванні таких камінів використовують Майола і кераміку. Такі моделі відмінно підійдуть для затишних віталень.

Сучасний і яскравий хай-тек

Відмінна особливість кутових електричних камінів в стилі хай-тек - це мінімалізм. У таких моделей відсутні чудернацькі різблені портали. Вони самі цілком самодостатні. Камін в стилі хай-тек зазвичай має власне лаконічне обрамлення, яке лише підкреслює, але ні в якому разі не відволікає погляд від яскравого надреалістичного полум'я.

Купити електрокаміни в різному стилістичному виконанні ви можете прямо в цьому інтернет-магазині. В асортименті велика кількість моделей електричних камінів відомого в усьому світі виробника, компаніі Twin-Star International. Торгова марка ClassicFlame. Ціни демократичні. На всю продукцію поширюється гарантія. Телефонуйте.