Електричні каміни - це ноу-хау сучасного ринку обігрівальної техніки. Їх вагомою перевагою є те, що електрокаміни легко поєднують в собі практичність і привабливий зовнішній вигляд.

Розробники таких камінів зробили крок набагато далі своїх попередників, взявши витонченість і красу старовинних камінів і усунувши недопрацювання творців органічних камінів.

Так чим же вигідний електрокамін?

Універсальність

Електрокамін може встановити практично кожен у себе в квартирі або заміському будинку. Даному виду каміна не потрібен дорогий димар. Також йому непотрібне органічне паливо: вугілля, дрова. Все це ефективно замінюється звичайною домашньою розеткою. Як ви розумієте, при використанні інших видів камінів без цього ніяк не обійтися. А сучасні технології дозволили замінити живий вогонь на дуже правдоподібну імітацію.

Економність

Завдяки системі зонального обігріву електричний камін легко опалює невелику вітальню з мінімальними витратами електроенергії. Зауважте, що він дозволяє легко регулювати комфортну температуру повітря в кімнаті за допомогою термостата. Тоді як при використанні органічного каміна - це функціонально просто неможливо.

Електрокаміни практично перетворюють 98% електроенергії в тепло і не потребують додаткових витрат на встановлення. Вам не потрібно запрошувати майстрів-фахівців для установки пічних труб і димоходів, отримувати довідки та дозволи у відповідних інстанціях. Ви бережете не тільки свої гроші, але і нерви.

Широкі можливості для дизайну

Сучасні виробники намагаються вгадати бажання потенційного споживача. Тому на сучасному ринку можна знайти моделі в найрізноманітнішому виконанні від суворої класики і імітації давнини до цілком сучасного стилю хай-тек. Крім того, такі каміни не займають багато місця, а у випадках, коли мова йде про максимальну економію місця, можна придбати кутовий електричний камін.

Де можна купити якісний електричний камін?

В Україні електрокаміни такої відомої мароки, як ClassicFlame від виробникаTwin-Star International реалізує наше підприємство. Продукція має високу ефективність з низьким споживанням електроенергії, екологічно безпечна, виконана в кращих традиціях сучасного дизайну. Більш детальну інформацію про функціональні можливості електрокаміну, ви можете дізнатись з відеоролику:

 

Доставка електрокамінів здійснюється по території всієї України.

З питань покупки каміну звертайтесь за контактними номерами телефонів: +38 (050) 629-17-00.