Портали для електрокамінів: робимо правильний вибір!

У практичності електрокамінів важко посперечатися, адже вони підходять абсолютно для будь-якого приміщення: приватного будинку, квартири, офісу, навіть для каюти корабля.

Сам електричний камін — високофункціональний пристрій, головна роль якого – обігрівати приміщення. А от естетичну функцію відіграє саме портал для каміна. 

Звичайно, ви можете купити електричну топку, а портал зробити самі, наприклад, із гіпсокартону, але на це піде багато часу і сил.

Виробники радять купувати портали та топки для камінів однієї і тієї ж фірми. Зокрема, інтернет-магазин ТМ ClassicFlame пропонує широкий асортимент порталів, які можна поділити на декілька видів

1. Класичні портали

Один із найпоширеніших видів, зазвичай, оформлений в старовинному стилі та прикрашені декоративною різьбою. Їх вартість залежить від матеріалу, який використовують під час виготовлення. Зазвичай, це МДФ плити або натуральна деревина.
Такі портали - ідеальний варіант для інтер’єру класичного стилю, але вони будуть дивитися безглуздо в сучасному дизайні.

 

2. Портали під камінь

Конструкції, які імітують старовинні печі, органічно вписуються в стиль кантрі. Для виготовлення таких порталів використовують МДФ, травертин, граніт.

 

3. Портали у мінімалістичному стилі

Прості, строго витримані форми та компактність дозволяють встановлювати такі портали в будинках як з класичним, так і з ультрасучасним дизайном. У виготовленні застосовують найрізноманітніші матеріали.

 

4. Ультрасучасні портали

Варіант для тих, хто любить стиль “хай-тек”. Такі портали практичні і підійдуть як для величезних будинків, так і невеличких квартир. Часто, окрім самого вогнища, в порталі розміщують телевізор, міні-сейф, полички для книг, міні-бар тощо.

Пропонуємо купити електрокамін в інтернет-магазині ТМ ClassicFlame, який був згаданий вище. В наявності великий асортимент пристінних та кутових порталів різноманітної кольорової гами. Якщо ж вам нічого не припало до смаку, перегляньте вже готові камінокомплекти, куди входять: електронне вогнище, портал та додаткова стільниця, що дозволяє розміщувати камін і в кутку, і вздовж стіни.

Електричні каміни торгової марки ClassicFlame з максимальною точністю імітують палаюче вугілля, мають двохваріантну підсвітку тіні та вогню. Сучасні світлодіодні технології створюють ефект “живого” вогню, а також повільно тліючого вугілля. Сучасний термостат автоматично регулює температуру в кімнаті. Усіма цими функціями можна керувати дистанційно за допомогою пульта управління.

Заходьте на наш сайт, щоб оформити замовлення.

Вам складно обрати? Телефонуйте, ми обов’язково допоможемо!