Пошук партнерів та робота за системою дропшиппінгу – інтернет-магазин ТМ «ClassicFlame»

Багато хто чув про електрокаміни відомої торгової марки «ClassicFlame», яка була створена у 1996 році американською компанією Twin-Star. Сьогодні фабрики «ClassicFlame» відкриті в Канаді, США, Китаї. У роботі задіяні більше 50 технологів та дизайнерів, які вивчають меблеві тенденції минулих та сучасних часів.

Кожна фабрика має по 5 лабораторій, де фахівці в кілька етапів перевіряють якість виготовленої продукції.
1. Контроль матеріалів, які використовують для виготовлення електрокамінів та інших меблів.
2. Контроль геометрії еталону абсолютно на всіх етапах роботи.
3. Початкова збірка всіх порталів для камінів.
4. Перевірка якості усіх елементів фарбування.
5. Контроль якості покриття продукції.
6. Прослідкувати, щоб матеріал, з якого виготовляють портали для камінів, зберіг первинний відтінок.
7. Контроль вже упакованої продукції (якість, надійність, екологічність упаковки тощо).

Компанія співпрацює з дилерами та дистриб’юторами в багатьох країнах Європи, Азії, Америки. В Україні кожен має змогу купити електрокамін через інтернет-магазин ТМ ClassicFlame. Саме тут ви знайдете величезний вибір ультрасучасних або ж класичних камінів, які припадуть до смаку навіть найвибагливішим покупцям.

Окрім цього, ви можете замовити як готовий камін, так і окремо комплектуючі до нього: наприклад, купити портал для каміна власного виробництва або електричну топку ТМ Bonfire, Panoramic, Royal Flame.

Постійне удосконалення та збільшення асортименту товарів дозволяє нам розширяти коло своїх партнерів. Вже сьогодні ми готові активно співпрацювати в системі дропшиппінгу від однієї одиниці товару.

Як це працює:

1. Ви заходите на наш сайт, обираєте потрібний вам товар. Пишете або телефонуєте менеджеру консультанту, щоб оформити замовлення.

2. Ми, вже оформлене замовлення, відправляємо постачальнику.

3. Постачальник відправляє товар безпосередньо Вам.

Для того щоб стати нашим партнером, напишіть лист на електронну адресу info@classicflame.com.ua, де вкажіть контактну особу, номер телефону та сайт, на якому буде представлений наш асортимент товарів.

Про оплату...
Способи оплати різні. Ви можете оплатити всю суму після отримання товару або ж внести заставу, а залишок - післяплатою. Попередня оплата здійснюється тільки на картку ПриватБанку.

У будь-якому випадку, телефонуйте нам, щоб індивідуально обговорити усі способи оплати та доставки. Також, проконсультуємо Вас як не переплачувати за доставку.

Уся контакти вказані на сайті.

Чекаємо на взаємовигідну співпрацю!